نحوه ی کار و مزایای این پروژه :

ابتدا کاربر توسط گوشی موبایلش که به اینترنت وصل هست پس از تعیین کردن مبدا و مقصد سفرش از روی نقشه , درخواست تاکسی میکند و ناظر که شخص ثالث این پروژه هست پس از بررسی درخواست کاربر آن را تایید میکند و بالا فاصله این درخواست بین تمام ماشین های اون دوروبر پخش میشود.

اولین راننده ای که این درخواست رو تایید کند این سفر را از آن خود کرده و پس از تماس گرفتن با مسافر و هماهنگی با آن سفر درون شهری خود را آغاز میکند.

در این سفر تمام مسیرهایی که راننده پیمایش میکند از طریق جی پی اس ردیابی شده و تحت نظر و کنترل ناظر قرار میگیرد و امنیت مسافر تامین میشود.

توضیحات :

همه ی ما آشنایی کامل در مورد اپلکیشن های موفق و پرکاربرد تاکسی اینترنتی مانند اسنپ و … هستیم و شناخت کاملی از مزایا و ویژگیهای آنها داریم .و حتی شاید بارها و بارها به این فکر کرده اید که اگر در زمینه ی کاری خودتون بتونید اپلیکیشن هایی  با قابلیت ها و امکانات آنها بسازید خیلی در پیشرفت و آینده ی کاریتون سودمند و موثر خواهد بود .اما بدلیل اینکه فن و تکنیک های تولید آنها که همان برنامه نویسی اندروید هست را ندارید ناامید شده اید و نتوانسته اید گامی به جلو بردارید.

یا اینکه شاید به فکر این افتادید که بدید براتون شرکت ها و برنامه نویس ها بسازن و توسعه بدن ولی به دو دلیل باز با شکست و ناامیدی مواجه شدید و کلا بی خیال این ماجرا شدید.

1.هزینه ی طراحی و ساخت این پروژه ها بین 8تا 10 میلیون تومان متغیر هست.و این هزینه کمی نیست.

2.به فرض هم اگر هزینه کنید و پشتیبانی قوی هم بگیرید باز برای ایده های جدیدتون و  اعمال تغییرات آینده بر روی پروژه دایما باید به دنبال برنامه نویسان و محتاج آنها وصرف هزینه های جدید باشید .خوب منطقی هست که این برای شما سنگین تمام میشود.

خوب راه حل چیست؟

دوستان عزیز خوب توجه کنید!

برنامه ای که ما برای رفع این مشکل تنظیم کرده ایم برنامه ای  حساب شده و دقیق هست و شمارو به هدف میرسونه.

شما با شرکت در کلاسهای آموزشی این پروژه که تکمیل کننده ی دوره ی سفارش آنلاین غذا هست

هم این پروژه و هم انواع پروژه های متفاوت دیگر که با نقشه و مسیریابی سرو کار دارند  را برای زمینه ی کاریتون راه اندازی میکنید و هم اینکه صفر تا 100 این پروژه رو آموزش دیدید و خودتان ساختید.پس هر گونه تغییرات و اعمال ایده های جدید و متفاوت بر آن تحت کنترل خودتان خواهد بود.

البته این درصورتی امکان پذیر هست که شما

1-علاقه مند به برنامه نویسی باشید

2- دانش کافی از مباحث و مفاهیم دوره قبلی با نام”آموزش برنامه نویسی اندروید مشهد” داشته باشید و حتما آن را با موفقیت سپری کرده باشید.و از همه مهمتر پروژه ی سفارش آنلاین کالاها رو گام به گام ساخته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جلسه ی مشاوره قبل از سفارش پروژه و یا شرکت در کلاس با مدیر پروژه و سایت تماس بگیرید ….