چطور چنین چیزی ممکن است؟

سلام.ببینید دوستان !!!مهمترین دلیلی که یک فرد علاقه مند به یادگیری برنامه نویسی تمایل پیدا میکنه که بصورت حضوری یک دوره آموزشی را بگذراند:

این هست که وقتی جایی از برنامه و انجام پروژه به خطا یا مشکلی برمیخورد یکی کنارش باشد و کمکش کند.یکی که در این زمینه تجربه دارد و خودش قبلا با این مشکلات دست و پنجه نرم کرده باشد و حاصل تجربیاتش را در اختیار آن فرد قرار بدهد.

فیلمهای اموزشی زیادی روی اینترنت وجود دارد که با کیفیت های آموزشی خوبی هم هستند و هزینه های مناسبی هم دارند .منتها مساله فقط یادگیری مبحث جدید و تکنیک جدید نیست.بلکه ممکن است خیلی خوب درس داده شده باشد ولی وقتی کاربر پس از دیدن آن شروع میکند به انجام دادن و نوشتن کدهایی که آموزش داده شده است:

ممکن است به خطاهایی حتی پیش پا افتاده بر بخورد که از عدم دقت و یا رعایت نکردن چیزی باشد.در این شرایط هیچ کس نیست به دادش برسد.میشه با مدرس به طریقی ارتباط برقرار کرد ولی مشکلات مربوط به خودش را دارد و ممکن است پشتیبانی جالبی نداشته باشد.

و همین امر باعث میشود هم خیلی وقت و انرژیش از همان اول کار هدر برود و هم خیلی زود نا امید شود.که البته منطقی هم هست چون برنامه نویسی پر از ماجراهای ریز و درشت هست که اگر دقت نکنید خطاهای متعدد در تک تک خطوطش رخ میدهد.

لذا.به جهت اینکه این ترس بریز و این مشکل حل شود اولین و ساده ترین راه حلی که به ذهن فرد بر میخورد این است که سختی راه با تمام محدودیت های زمانی و هزینه بیشتر را به جان بخرد و تصمیم بگیرد در یک کلاس حضوری شرکت کند.و اگر هم بخاهد زودتر و تخخصی تر پیش برود کلاس حضوری ش رو بصورت خصوصی انتخاب میکند که خوب مزایای بسیار عالی دارد و خیلی زودتر هم انصافا راه می افتد.اما …بشرط آنکه تمام شرایط حضور در کلاس خصوصی را داشته باشد.اما اگر بهر دلیل شرایطش را نداشت چی ؟؟؟

دومین فکری که به ذهن فرد خطور میکند شرکت در کلاس آنلاین غیر حضوری هست که آن هم همانطور که خودتون میدانید مزایای خوبی دارد ولی بهرحال کاربر مجبور است هر روزی که کلاس دارد سر تایم مشخص سر کلاس حاضر شود و هر سوال جوابی دارد تا وقتی که استاد بصورت آنلاین هست همانجا بپرسد .صرفنظر از مشکلات مربوط به کلاس آنلاین مثل قطع و وصلی اینترنت و …. اگر نتواند در این تایم سر کلاس باشد آن کلاس را از دست میدهد و نهایتا بتواند فیلم کلاس را بگیرد که خوب فقط فیلم هست و سوال جواب و پشتیبانی کاملی دیگه بعد کلاس معمولا ندارد.و دیگر اینکه هزینه کلاس هم ممکن است خیلی کمتر از خصوصی حضوری نباشد.

اما ایا واقعا دیگه شیوه و روشی خارج از کلاس حضوری و کلاس انلاین غیر حضوری وجود ندارد؟!!!که بشود کلاس رو بصورت حضوری نرفت ولی شباهت بسیار زیادی از نظر کیفیت با کلاس خصوصی داشته باشد. هزینه ش خیلی مناسبتر و کمتر باشد و نیز بشود به همان سرعت کلاس خصوصی حضوری عااالی و قوی پیش رفت؟؟؟!!!!

وجود دارد!!!!(روشی که گام به گام تا پایان دوره آموزشی کنارتان هستیم)

روال آموزش:(2جلسه در هفته ارسال فیلم آموزشی که از سر کلاس خصوصی ضبط شده است)

اینطوری نیست که کل یکسری فیلم بصورت پکیج کامل آموزشی بهتون فروخته بشه شما دانلود کنید و دیگر تمام !!! خیر!!! بلکه :

یک جلسه آموزشی بصورت ویدیویی و با کیفیت از سر کلاس خصوصی (که گلچین آن مبحث و جلسات مشابه میباشد) ضبط شده و برایتان مثلا یکشنبه صبح ارسال میشود.

جلسه بعدی شما بعنوان مثال 4شنبه هست.شما فرصت دارید هم آن جلسه را خوب کار کنید و هم تمرینی که بهتون داده میشه رو تا 4شنبه حاضر کنید و بفرستید برای استاد تا ببیند.

در بازه ی زمانی اگر سوالی و یا مشکلی بر خوردید میتونید از طریق واتس آپ و یا ….بپرسید و استاد درسریعترین زمانی به براش مقدور باشه بهتون پاسخ بده و رفع خطا کند.

همین سناریو جلسه به جلسه دو بار در هفته اتفاق می افتد و تا پایان دوره که معمولا 2 ماه و نیم تا 3ماه هست بهمین شکل استاد در کنارتان هست و شما بدون کوچکترین نگرانی ازینکه خطا و باگ بخورید قفل بشید و نتونید پیش برید به یادگیری میپردازید.

هم رفت و آمد فیزیکی ندارید – هم هزینه معمولا نسبت به کلاس حضوری خصوصی نصف میشود – و هم از همه مهمتر اینکه یک برنامه نویس و استادی که تجربه داره و قبلا خاکشو خورده در کنار شما هست که گام به گام با آرامش و قوی پیش برید.

حالا خودتون قضاوت کنید!!!کدوم یکی از این مزایایی که این روش دارد از کلاس حضوری آن هم بصورت خصوصی که سفارشی با خودتون کار میشه : کمتر است؟!!! حداقل میشه گفت بسیار بسیار شبیه آن خواهد بود و بهرحال برای کسی که شرایط حضوری را نداشته باشد و بخاهد غیر حضوری پیش برود خیلی نتیجه بخش و کارامد هست.ولی اگر بتواند حضوری تشریف بیاورد که به این روش نیازی نیست.

پس با ما همراه باشید و هر روشی که برایتان راحت تر بود در خدمتتان هستیم.آیکون واتس آپ پایین همین صفحه هست برای جزییات بیشتر. سپاس

هم اکنون تماس بگیرید
<- هماهنگی با استاد جهت مشاوره حضوری رایگان->
واتس آپ پیام بدید